YURTDIŞI LOJİSTİK

Amazo'daSatışa Başlayın

Amazon satıcı , lojistik desteği ve lojistik için gerekli evrakların hazırlanması için danışmanlık ücretimiz sadece 1.999 TL + % 18 KDV’dir. 

  • Amazon önde olmak üzere yurtdışı e-ticaret platformlarında yapacağınız satışlar için en uygun gönderim fiyatlarını birlikte belirleyelim. Denizyolu , Karayolu , Havayolu hangi ulaşım yolunu seçerseniz size en uygun fiyatı vermeye hazırız.

     

Neden Bizimle Çalışmalısınız

İşinizi Dünyaya Açıyoruz

Güvenilir ve profesyonel ekibimiz ile yurt dışı ticareti konusunda bildiğimiz ve uyguladığımız tüm deneyimlerimizle, danışmanlığını yaptığımız tüm yatırımcılara yol gösteriyoruz. Bu sayede sizler hiç hata yapmadan, zarar etmeden daha kazançlı ticaret yapabiliyorsunuz.

Daha Fazla gelir

Daha önce hiç e-ticaret yapmamış olsanız dahi her adımı bizimle ilerleyerek her şeyi adım adım görecek ve uygulayacaksınız. Danışmanlığımız sayesinde çok kısa sürede yatırımlarınızı katlayacak ve devamlılığı olan bir gelir kapısı oluşturmuş olacaksınız.

Hızlı Destek​

Size atadığımız danışmanınızla gün içinde, iletişimde olabilecek aklınıza takılan soruları ve yapılması gerekenleri adım adım takip edebileceksiniz. Hemen iletişim formunu doldurabilir ve müşterimiz olabilirsiniz.