E-ihracat Destek: Türkiye’deki Tüm E-Ticaret Platformlarında Danışmanlık Hizmeti

Mağazanızı Tüm Türkiye'ye Açın

Profesyonel Hesap Açılışı + Lojistik Desteği + Komple Danışmanlık ve Ürün Yükleme ücretimiz sadece 4999 TL + % 18 KDV’dir. ( 1 Mağaza için )

“E-ihracat Destek: Türkiye’deki Tüm E-Ticaret Platformlarında Danışmanlık Hizmeti”

E-ihracat Destek, Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarında (Trendyol, Hepsiburada, n11, PTTAVM, ÇiçekSepeti vb.) danışmanlık hizmeti sunan bir şirket olarak karşınızda. Amacımız, işletmenizi dijital ortamda başarıya taşıyarak online satışlarınızı artırmak ve büyümenizi sağlamaktır.

İşte size sunabileceğimiz hizmetlerimiz:

Güçlü bir online varlık oluşturmak için tüm e-ticaret platformlarında mağazanızı baştan sona oluşturuyoruz. Ürünlerinizi profesyonelce yöneterek, müşterilere en iyi deneyimi sunmanızı sağlıyoruz. Ayrıca, etkileyici ürün bannerları, görseller ve çekici ürün açıklamalarıyla mağazanızın cazibesini artırıyoruz.

Satışlarınızı artırmak için stratejik kampanyalar ve indirim kuponları oluşturuyoruz. Hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak doğru hedefleme tekniklerini kullanarak müşterileri çekiyor ve sadık bir müşteri tabanı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Özel bir marka imajı oluşturarak mağazanızı diğerlerinden ayırıyoruz. Profesyonel tasarım yaklaşımıyla mağazanızın prestijini artırıyoruz. Sosyal medya ve diğer pazarlama kanallarını kullanarak mağazanızın takipçi sayısını artırma konusunda etkili stratejiler uyguluyoruz.

Ürünlerinize daha fazla yorum ve yıldız değerlendirmesi elde etmek için özenle tasarlanmış bir strateji sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini artırarak potansiyel alıcıların güvenini kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Ürün açıklamalarınızda SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) tekniklerini kullanarak, internet aramalarından daha fazla müşteriyi çekmenizi sağlıyoruz. Doğru anahtar kelimeleri kullanarak ürün açıklamalarınızı optimize ediyoruz. Bu şekilde, potansiyel alıcılar tüm e-ticaret platformlarında ürünlerinizi kolayca bulabiliyor ve size yönlendiriliyor. 

Sadece e-ticaret platformlarında değil, kendi markanızı ve online varlığınızı güçlendirmek için size ait bir e-ticaret sitesi de oluşturabiliriz. Profesyonel tasarım ve kullanıcı dostu arayüzlerle, işletmenizin kimliğini yansıtan bir web sitesi geliştiririz. Bu sayede, kendi markanızın kontrolünü elinizde tutar, müşterilerinizi doğrudan kendi e-ticaret sitenize yönlendirerek marka bilinirliğinizi ve gelirinizi artırabilirsiniz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

İşinizi Dünyaya Açıyoruz

Güvenilir ve profesyonel ekibimiz ile yurt dışı ticareti konusunda bildiğimiz ve uyguladığımız tüm deneyimlerimizle, danışmanlığını yaptığımız tüm yatırımcılara yol gösteriyoruz. Bu sayede sizler hiç hata yapmadan, zarar etmeden daha kazançlı ticaret yapabiliyorsunuz.

Daha Fazla gelir

Daha önce hiç e-ticaret yapmamış olsanız dahi her adımı bizimle ilerleyerek her şeyi adım adım görecek ve uygulayacaksınız. Danışmanlığımız sayesinde çok kısa sürede yatırımlarınızı katlayacak ve devamlılığı olan bir gelir kapısı oluşturmuş olacaksınız.

Hızlı Destek​

Size atadığımız danışmanınızla gün içinde, iletişimde olabilecek aklınıza takılan soruları ve yapılması gerekenleri adım adım takip edebileceksiniz. Hemen iletişim formunu doldurabilir ve müşterimiz olabilirsiniz.