AMAZON ANAHTAR TESLİM MAĞAZA

Amazon'da Satışa Başlayın

Amazon Profesyonel Hesap Açılışı + Lojistik Desteği + Komple Danışmanlık ve Ürün Yükleme ücretimiz sadece 1499 $ + % 18 KDV’dir.

  • Amazona dair neye ihtiyacınız varsa işlemlerinizi başlatıyor, mağaza açılışı tamamlandıktan sonra ürünlerinizin listelerini oluşturuyoruz.
  • Ürünlerinizin paketleme ve barkodlama işlemlerini yapıp kutuluyoruz.
  • En ekonomik ve hızlı lojistik kanallarını kullanıp ürünlerinizi yurtdışı depolarımıza gönderiyoruz.
  • Satışa hazır haldeki mağazanızı size teslim ediyoruz.
  • Sonrasında satışlarınızın artması için destek vermeye devam ediyoruz.

 

Neden Bizimle Çalışmalısınız

İşinizi Dünyaya Açıyoruz

Güvenilir ve profesyonel ekibimiz ile yurt dışı ticareti konusunda bildiğimiz ve uyguladığımız tüm deneyimlerimizle, danışmanlığını yaptığımız tüm yatırımcılara yol gösteriyoruz. Bu sayede sizler hiç hata yapmadan, zarar etmeden daha kazançlı ticaret yapabiliyorsunuz.

Daha Fazla gelir

Daha önce hiç e-ticaret yapmamış olsanız dahi her adımı bizimle ilerleyerek her şeyi adım adım görecek ve uygulayacaksınız. Danışmanlığımız sayesinde çok kısa sürede yatırımlarınızı katlayacak ve devamlılığı olan bir gelir kapısı oluşturmuş olacaksınız.

Hızlı Destek​

Size atadığımız danışmanınızla gün içinde, iletişimde olabilecek aklınıza takılan soruları ve yapılması gerekenleri adım adım takip edebileceksiniz. Hemen iletişim formunu doldurabilir ve müşterimiz olabilirsiniz.